Японські штори – дизайн, пошиття, виготовлення

Японські штори – один з найбільш популярних на сьогодні різновидів декоративних засобів, які використовуються для текстильного оформлення вікон, різних ніш, а також вітрин магазинів, салонів. Сьогодні японські штори як ніколи актуальні для просторового рішення віконних отворів, з огляду на те, наскільки часто дизайнери та декоратори звертаються до східної теми при створенні інтер’єру і його різних елементів. Тим більше, що тема Сходу нерозривно пов’язана ще і з еко-балансом, а японські штори якраз виготовляються із спеціальних натуральних тканин, які створюють в приміщенні атмосферу легкості і природності.

Японські штори – це збірна композицію з ряду текстильних панелей, які тихо переміщуються по спеціальному карнизу з декількома доріжками. Можливість найширшого вибору колірних і текстурних рішень дозволяє не просто зробити дизайн японських штор оригінальним і неповторним, а ще й грати з освітленням шляхом накладання одну на іншу різних за фактурою панелей.

Дизайн, пошиття, виготовлення Японських штор. Купити Японські штори

Для того, щоб врахувати всі подібні нюанси (що практично неможливо, якщо ви хочете просто купити японські штори вже готового зразка) найкраще і зручніше замовити японські штори, зокрема, це можливо зробити в нашій студії пошиття штор.

Наші дизайнери завжди готові запропонувати вам кілька варіантів дизайну японських штор, серед яких неодмінно підбереться той, який ближчий вашому настрою і стилістиці інтер’єру у вашому будинку або офісі.

Однак індивідуальний дизайн японських штор – це лише одна з переваг вашого рішення замовити японські штори в нашій студії. Крім того, що на ваш вибір будуть представлені кращі тканинні зразки від провідних виробників зарубіжної текстильної промисловості, також ми гарантуємо вам якісне пошиття японських штор. Наші досвідчені швачки творчо втілять в життя задум дизайнера і виконають ваше замовлення на високому професійному рівні. Пошиття японських штор в нашій студії – це завжди надійно і якісно виконане замовлення.

Телефонуйте і замовляйте! Дизайн японських штор від креативних майстрів і пошиття японських штор від професійних швачок нашої студії за найпривабливішими цінами!

Замовити Японські штори – дизайн, пошиття, виготовлення

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *