Австрійські штори – дизайн, пошиття, виготовлення

Австрійські штори, або фестонні, з’явилися ще у XVIII столітті. Урочисті, витончені, лаконічні – такі штори відразу ж привертають увагу гостей і не залишають їх байдужими до атмосфери, яка панує в кімнаті, де вікна прикрашають австрійські штори. Цей вид текстильного оформлення, а саме дизайн австрійських штор, багатьом нагадує французькі штори. Однак австрійські штори все ж мають свою неповторну специфічність – тканина (тюлева чи портьєрна) в таких шторах хоч і збирається в фестони, але лише тільки частково, в нижній їх частині. Завдяки цьому, вони схожі на збільшені ламбрекени. Такий неординарний і специфічний дизайн австрійських штор при оформленні вікна виглядає розкішно та вишукано – складні фестонні складки і мінливість тюлевої тканини створюють надзвичайно легку і навіть повітряну атмосферу в тій, кімнаті, де вони знаходяться . Дизайн, пошиття, виготовлення Австрійських штор. Купити австрійські штори.

Дизайн, пошиття, виготовлення Австрійських штор – студія дизайну штор «Амелі-Арт».

Варто відзначити, що пошив австрійських штор вимагає значного досвіду і професійної педантичності, тому купити австрійські штори вже готового зразка, щоб вони ідеально вписалися в конкретний інтер’єр, досить складно.

Зважаючи на це, сьогодні значно зручніше і вигідніше замовити австрійські штори, зокрема це можна зробити в нашій студії дизайну штор «Амелі-Аре». Ми пропонуємо вам замовити ексклюзивний дизайн австрійських штор, який ідеально підійде під стилістику вашого інтер’єру, створить гармонійний ансамбль з оздобленням кімнати, чи то в спальні, чи в вітальні. чи в кухні.

Крім неповторності в дизайні, наша студія також гарантує якісне пошиття австрійських штор – професійні швачки завжди дотримуються найвищих стандартів при виконанні будь-якого типу та обсягу замовлень і, як результат, їх робота завжди користується гарною репутацією і великим попитом.

Отже, якщо варіант купити австрійські штори вам не підходить, якщо ви віддаєте перевагу індивідуальності в будь-якому її прояві, поспішайте замовити дизайн та пошиття австрійськіх штор в нашій студії!

Купити австрійські штори – дизайн, пошиття, виготовлення.

Кращі тканини, приємні ціни і якість роботи майстрів! Замовити Австрійські штори – Студія дизайну штор «Амелі-Арт».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *