Французькі штори – дизайн, пошиття, виготовлення

Класика, розкіш і буржуазний шик – якщо такі настрої властиві вашому інтер’єру, тоді для текстильного оформлення вікон ідеально підійдуть французькі штори. З часів епохи класицизму французькі штори є еталоном вишуканості і розкішного життя. В інтер’єрі будь-якого приміщення вони неодмінно стають центром уваги і приваблюють захоплені погляди гостей, а також, безумовно, тішать самих господарів, створюючи в кімнаті атмосферу благополуччя і затишку.

 

 

Дизайн, пошиття, виготовлення французьких штор. Купити французькі штори

Дизайн французьких штор сьогодні, як і сто років тому, передбачає класичне поєднання кольорів, численні складки і, звичайно ж, використання розкішних портьєрних і тюлевих тканин. У дизайні французьких штор немає місця екстравагантності і зайвій химерності – такі штори виглядають вишукано й елегантно, завдяки чому кожне приміщення, в текстильному оформленні якого будуть використані французькі штори, заграє по новому.

Здавалося б, сьогодні не проблема купити французькі штори, тим більше що поєднуються класичні тканини, а ключові дизайнерські рішення щодо того, якими мають бути такі штори, канонічні. Однак, при творчому підході завжди знайдеться місце для фантазії і якщо ви замовите французькі штори в нашій студії, то як результат, ви неодмінно отримаєте значно більше, ніж могли очікувати. Наші фахівці зможуть вас здивувати і створити такий дизайн французьких штор, який ідеально підкреслить переваги інтер’єру вашої кімнати і гармонійно впишеться в навколишнє оточення. Отже, що ж ми пропонуємо, якщо ви вирішите замовити французькі штори у нас?

Перш за все, якість! Пошиття французьких штор – це ціле мистецтво. Кожна складочка повинна бути на своєму місці і лежати правильно, щоб в цілому створювати враження витонченості й шику.

По-друге, ми зможемо запропонувати вам широкий вибір тканин. Співпрацюючи з текстильними фабриками Європи та Туреччини, наша студія має можливість запропонувати своїм клієнтам для пошиття французьких штор зразки кращих портьєрних і тюлевих тканин, а також всіляких аксесуарів (тасьми, торочок , стеклярусу і пр.)

Купити французькі штори – дизайн, пошиття, виготовлення

Створіть атмосферу розкоші і додайте вишуканої елегантності в ваш інтер’єр! Замовити французькі штори – Студія дизайну штор «Амелі-АRT»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *