Блог

Геометричні мотиви в дизайні інтер’єру є найактуальнішим трендом в сезоні.

Зигзаги, смуги, «ялинки», зірочки, квадрати, ромби, трикутники, соти, складні геометричні фігури в черговий раз повертаються в текстильну моду, що дає змогу дизайнерам прикрасити мінімалістичні інтер’єри.
Такі орнаменти часто зустрічаються на декоративних тканинах в різних виконаннях – в складних плетеннях жакарду, набивних принтах, витравках і вишивці на невагомому тюлі і портьєрних тканинах.
Геометрія панує в просторі, захоплює своєю стрункістю, упорядкуванням і естетичною простотою. Створює унікальний характер дому, офісу, готелю чи ресторану.
Колекції і постачальники тканин салону Амелі-Арт, в яких представлені геометричні мотиви :
Bill Beaumont (Великобританія), Thema (Греція), Mirteks (Туреччина), Le Gardin, Любимый дом, ТДК.
Завітайте до нашого салону і дизайнери по текстилю підберуть тканини для вікон і інтер’єру з будь-яким малюнком і в будь-якому виконанні.
Якість пошиття штор, тюлей, покривал, чохлів на стільці теж буде на належному рівні.
Результатом будете задоволені!
Синій колір в інтер`єрі 2020 року
Класичний синій колір (Classic Blue) в інтер`єрі вибрали головним для 2020 року.
Синій інтер’єр – прекрасне рішення для людини, що живе в мегаполісі.
Дуже виразною може бути будь-яка кімната, навіть якщо синя – всього тільки одна стіна.
Синій колір – є свіжим і релаксуючим кольором. Він втілює спокій, безтурботність, неквапливість, легкість, глибину. Він звільняє людину від метушливих думок і зайвих негативних тривог.
З синім бездоганно поєднуються дерево і відтінки золота: в деталях меблів, світильниках, і декорі.
Актуальна ця тенденція і для інтер`єрного текстилю.
Синій колір і його відтінки добре використовувати в портьєрах, тюлях, інших текстильних деталях для спалень і дитячих кімнат.
В якості основного тону для стін спальні можна порадити ніжно-блакитний чи білий колір. Але щоб зробити інтер’єр затишнішим й теплішим, потрібні кольорові акценти: штори, подушки, покривала, килимки. Взагалі, текстиль грає не останню роль у надання приміщенню гармонії, краси і довершенності.
Класичні штори з оксамиту на фоні світлих стін в спальні сприятимуть відчуттю комфорту, м`якості, затишку. А покривала, подушки, пледи об`єднають весь інтер`єр в єдиний образ.
Дитячу кімнату можна оформити в морському або середземноморському стилі в синьо-жовтих, синьо-бежевих тонах. Яскраво будуть виглядати римські штори у синьо-червоні смужки з однотонними кантами. Легкі завіси під льон з синім горохом чи геометричним малюнком потішать дітлахів приємною кольоровою гамою і веселим малюнком.
Для вітальні краще вибирати глибокі сині або синьо-зелені тони текстилю. Вони досить консервативні і подобаються майже всім.
Синій колір можна сміливо застосувати в інтер’єрі кухні чи столової кімнати. Він має властивість візуально збільшувати простір в глибину і висоту. А білі штори з синім малюнком підкреслять благородство і витонченість таких приміщень. Синьо-біла кольорова гама створить відчуття прохолоди, що важливо для жарких приміщень.

Тенденції в текстильному декорі вікна на 2020 рік

Коли неможливо оздобити кімнату іншими декоративними елементами, які потребують великих витрат чи зусиль, штори є одним з головних аксесуарів для відповідного простору.
Однією з тенденцій цього року є подвійні або потрійні штор, які дозволять вам насолоджуватися як стриманим тюлем, який фільтрує світло і зберігає конфіденційність, не затьмарюючи простір, так і декоративними шторами, які надають колір та оригінальність вашим кімнатам.

Кольори штор.

Природа та її кольори – це основний напрямок в текстильному дизайні 2020 року.
Сучасні штори поновлюють пейзажі, листя, квіти, словом, все, що відтворює природу у всій її красі. Тканини для штор представлені різноманітними відтінками зелені та її нюансів: фісташковий зелений, ялиновий зелений, лісовий зелений.
Так само колір охри та всі її тони відтворюють колір землі, мінералів та древесини.
Не забуваємо також колір рожевого коралу, який натякає на підводне життя.

Матеріали для штор і принти.

Що стосується матеріалів та принтів, 70-ті повернулися. Переважають оксамитовий гірчичний, теракота, рожеві та сірі тони, а також геометричні форми та великі квіти яскравих кольорів.

У 2020 році переважають штори з тропічним або квітковим принтом. Вони ідеально підходять для класичного або сучасного приміщення. Якщо інші декоративні елементи у вашій кімнаті дуже стримані, то цей тип сучасних штор доповнить вашу кімнату кольорами та фактурами.

Штори з геометричними та органічними принтами

Вибираючи штори в кімнату, ви зазвичай дієте двома способами. Перший – найпоширеніший: вибирайте тканини залежно від кольору та стилю інших аксесуарів для декору. Другий, і до якого ми запрошуємо вас цього року, – спробувати доповнити стиль кімнати елементом, який повністю контрастує, наприклад, такі сучасні штори з геометричним принтом, які займуть центральне місце у вашій кімнаті.
Матеріал і текстура

Зараз у моді натуралізм, тому перевага надається високоякісному натуральному матеріалу.
Цього року будуть популярні штори з льону, шовку, якісного атласу.
Для створення відчуття розкоші можна використовувати оксамитову або вовняну тканину, велюр.

Простим і практичним рішенням стануть штори з бамбукового волокна. Для романтичної та делікатної атмосфери тафта ідеально підійде у вітальню.

Мода диктує власні правила, і сьогодні вона пропонує урізноманітнити інтер’єр, використовуючи фактурні тканини для штор. Сучасний дизайн пропонує велику кількість тканин з шорсткою поверхнею, яскравим прикладом цього є грубі полотняні штори.

Штори з контрастною фактурою будуть виглядати сучасно. Наприклад, гладка атласна тканина, на якій вишитий тривимірний візерунок, буде виглядати модно і стильно. Такого ж ефекту можна досягти, поєднуючи шовковий тюль з велюровими шторами.