Штори для офісів – дизайн та пошиття

Офісне приміщення повинно у всіх сенсах розташовувати до робочої діяльності співробітників, проведення нарад. Такий атмосфері сприяє відповідний інтер’єр. Мінімалізм, практичність, продуманість у використанні деталей та аксесуарів – ось чим керується дизайнер, коли продумує внутрішнє оформлення офісного приміщення. Це стосується і підбору штор для офісу.

Можливість застосувати оригінальні штори для офісу часто ігнорується, адже є таке універсальне рішення, як жалюзі. Однак, якщо ви бажаєте зробити офісне приміщення неповторним, унікальним, тоді оптимальним буде замовити штори для офісу.

Це гарантує Вам оригінальний дизайн штор для офісу (до речі, ще один спосіб зробити офіс привабливим для клієнта), якісне пошиття штор для офісу, виконане з гарантією і знанням всіх специфічних нюансів того, як повинні розташовуватися штори для офісу саме в даному приміщенні.

Якщо такі аргументи здаються вам привабливими, і Ви бачите сенс в тому, щоб замовити штори для офісу, тоді ласкаво просимо в нашу студію, де ви зможете в команді з нашими дизайнерами втілити свої ідеї та побажання щодо того, яким би вам хотілося бачити дизайн штор для офісу.

Після створення ескізу, відбувається вибір тканин, аксесуарів і вже безпосередньо пошиття штор для офісу. Все це займає зовсім небагато часу, але в результаті Ви отримуєте ексклюзивні штори, створені виключно для вашого офісу. Такий крок гідно буде оцінений, як вашими підлеглими, так і клієнтами.

Справа в тому, що більшість сучасних офісів відрізняються передбачуваним одноманітним стандартним інтер’єром, лаконічним оформленням вікон. Ми ж пропонуємо внести у Ваш офіс якусь родзинку, яка стане виразним свідченням того, що тут приділяють увагу не тільки роботі, а і естетичному комфорту людей, присутніх в офісному приміщенні.

Наша студія дизайну штор «Амелі-АRT» пропонує ексклюзивний дизайн штор для офісу – створення ескізу в короткі терміни! А також пошиття штор для офісу – якісно і з гарантією!

Замовити дизайн, пошиття, виготовлення штор для офісу просто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *