Рулонні штори

Рулонні штори (тканинні ролети) є одним з популярних рішень в оформленні вікон. Тканинні ролети використовують і як самостійний елемент декору вікон, так і в поєднанні зі шторами та гардинами.

Різноманіття дизайнів, широка палітра кольорів, різні системи, дає можливість індивідуально оформити будь-який інтер’єр, від приватного приміщення, до офісу, готелю, ресторану.
Рулонні штори зручні в експлуатації, мають антистатичне та пиловідштовхуюче покриття, займають мінімум простору. Їх можна використовувати за традиційним призначенням – для захисту від сонця, допитливих полядів з вулиці, або для оновлення дизайну приміщення.

Наша студія «Амелі-Арт» пропонує рулонні штори на будь-який смак і гаманець. В колекції представлені тканини Німеччини, Польщі, Туреччини. Основна частина – це дизайнерські тканини виробництва JM Technical Textiles (Німеччина).
Також представлені тканини спеціального призначення з особливими функціями:
– Додатковий теплозахист (тканини Айс Перли з ефектом “теплового дзеркала”)
– Вологостійкість (тканини Аква, Аква Лайн, покриті антигрибковим складом)
– Негорючість (тканини групи Скрін, які не підтримують горіння)
– Mediatex – спеціальна тканина для фотодруку.
А також різні варіанти систем: системи відкритого типу, системи в коробі з направляючими, «Делайт» ( «День-ніч» або «Зебра»), рулонні штор з електромотором, системи для мансардних систем та ін. Тканини для рулонних штор відрізняються не тільки за кольором, малюнком та фактурою, але й за світлопроникненням та складом.
Сертифікат якості Оеко-Тех гарантує, що тканина не виділяють шкідливих речовин при нагріванні на сонце.
У наших каталогах представлено понад 250 видів тканин з Німеччини (J&M GmbH).Наша продукція захищає приміщення від сонячного та вуличного освітлення, сторонніх поглядів. Тканини не токсичні, не вигоряють на сонці з часом не втрачають форму.В студії “АМЕЛІ-АРТ” представлені відкриті і закриті системи. Їх можна встановлювати на стулки вікон, на отвір вікна, і над отвором.

Рулонні штори прості в управлінні, надійні, не потребують спеціального догляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *