Чохли на стільці

Чохли на стільці такий елемент декору, що зможуть перетворити зовнішній вигляд стільців на краще. Шиють їх з однотонних тканин строгих, класичних форм, а також тканин з малюнком (рослинним, геометричним, абстрактним). Чохли на стільці можуть бути виконані в стилі кантрі з рюшами і бантами, в східному стилі або в стилі модерн. У комплекті з чохлами можна виготовити скатертини та серветки.


Красиво, зручно, практично, незвично – все це характеризує такий атрибут інтер’єру як чохли на стільці.

За колористикою чохли на стільці мають гармоніювати із загальною кольоровою гамою кімнати, або з окремими елементами, шторами, гардинами, меблями, шпалерами.

Зручність використання чохлів на стільці полягає в їх мобільності. Ви можете в будь-який момент їх одягнути або зняти, в залежності від ситуації.

Їх практичність полягає в можливості знімати і прати. Чохли на стільці добре маскують усі вади меблів, якщо вони вже досить давно використовуються, і на них з’явилися тріщини або лущиться лакування.

«Одягнути» можна будь-який стілець, незалежно від матеріалу виконання. Від пластикових до металевих чи дерев’яних. Широкий вибір тканин, який є у нас в студії, допоможе вибрати тканину на будь-який смак, колір і стиль, від класики до хай-тека.

Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору кольорової гами або матеріалу, то краще всього звернутися до професіоналів, які займаються безпосередньо текстильним дизайном. Тут вам підкажуть, розкажуть, підберуть тканину, модель і пошиють необхідну модель. Ви так само зможете проконсультуватися з наповнення вашого приміщення текстилем, щоб ваші штори, тюль, скатертини, чохли на стільці являли собою єдиний образ і стиль. Створюйте свій затишок і комфорт у вітальні, кухні, спальні якісно. Завжди пам’ятайте про дрібниці, навіть такі, як чохли на стільці.
Досвід роботи по текстильному декору і пошиттю -більше 10 років. Строк виконання 10-14 днів( в залежності від об`єму ,складності і кількості одиниць). Професійна консультація у виборі тканини, моделей виробів, способів пошиття і експлуатації. Якісне пошиття, доставка до клієнта. Працюємо з усіма регіонами України.

Вартість пошиття : сидушка на стілець – від 120.0 грн; чохол на стільці -від 350грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *