Римські штори – дизайн, пошиття, виготовлення

Якщо Ви сучасна людина і прагнете облаштувати своє житло відповідно до останніх віянь моди – значить римські штори – те, що Вам потрібно. Римські штори – це досить економічний і універсальний спосіб декорування вікон будь-яких приміщень. І при всій своїй простоті виглядають дуже вишукано, а головне гідно. З їх допомогою можна перетворити будь-яке вікно в прикраса кімнати. Тим більше що купити римські штори в Києві вже давно не є проблемою.

Дизайн, пошиття, виготовлення Римських штор – студія дизайну штор «Амелі-АРT»

Крім того, римські штори чудово виглядають, як у піднесеному стані, утворюючи складки, так і в опущеному, створюючи єдине полотно. Для їх виготовлення можна використовувати будь-які тканини, оскільки, в зібраному вигляді, тканина лягати рівними горизонтальними складками. А якщо Ви хочете зробити свій інтер’єр неповторним, надати йому особливої елегантності, то можна замовити і купити римські штори в Києві з оригінальних тканин з незвичайним малюнком. А ще прикрасити штори люверси і декоративною обробкою. Також допустимо поєднання різних тканин в одній шторі. Крім того, дуже різноманітним може бути і низ штори – його можна зробити фігурним або прикрасити бахромою, китицями, тасьмою – всім, на що вистачить Вашої фантазії.

Римські штори – дизайн, пошиття, виготовлення

Також, римські штори чудово поєднуються з різними видами гардин і портьєр, створюючи неповторну гру стилів. І ідеально підходять для будь-якого інтер’єру від класики до хай-тек. А це ще один вагомий аргумент для того щоб купити римські штори в Києві. Вони дуже зручні і практичні. Та до того ж їх можна встановлювати як до стелі, так і до стіни, в отвір вікна і навіть на віконні рами.

Необхідно купити римські штори в Києві? Звертайтеся в дизайн студію штор “Амелі-АРТ”!


Римські штори на кухню


Римські штори з подвійним кантом в спальню


Римські штори з бавовняної тканиниРимські штори з фігурним низом з органзи


Римські штори на кухню


Римська штора на механізмі з автоматичним управлінням


Римські штори з квітковим принтом


Батистові римські штори з кантом


Тканина в смужку для римських штор


Римські штори з фігурним низом з іспанської тканини

Римські штори у вітальню

Іспанські тканини для кухні

Штори в смужку на римському карнизі

Батистові льняні штори на римських механізмах

Римські штори з квітковим принтом зі смесових тканини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *