Карнизи

Перед тим, як повісити штору над вікном, треба встановити карниз чи карнизну систему. Вибір карнизів залежить від багатьох факторів: форми вікна, призначення та стилю приміщення, уподобань господарів помешкання, виду портьєр та гардин, які будуть в інтер`єрі.

На сьогодняшній день на українському ринку представлено великий асортимент карнизів.

Студія штор «Амелі-Арт» пропонує такі види карнизів и комплектуючих:

стельові пластиковіковані карнизи, квадро карнизи, square line карнизи,кафе карнизи,алюмінієві профілі (прості та з механічним управлінням),моторизовані карнизи,КSСКSкарнизи,системи карнизні для римських, французьких,австрійських штор, системи для японських панелей, гнучкі карнизи для штор (новинка), тримачі, люверси, гачки.

Різноманітність асортименту карнизів дозволяє вирішувати завдання від простих до найскладніших при кріпленні штор.
Стельові пластикові карнизи представлені у нас українськими виробниками. Комплектуються ці карнизи німецькою фурнітурую.

Карнизи, виконані з пластика, мають цілий ряд переваг над іншими карнизами:

низьку вартість, простоту в установці, зручність у використанні.

Пластикові карнизи і фурнітура

Пластикові карнизи з багетом

Трьохрядний пластиковий карниз

Стельові пластикові карнизи можуть бути одно-, двох- і трьохрядними. Їх виготовляють в білому кольорі. Використовують такі карнизи для кріплення штор, штор з гардинами та ламбрекенів.

Ковані металеві карнизи представлені у нас польською фірмою “Marcin Decor”.
Колекція налічує труби диаметру 16, 19, 25 мм з різними тримачами та закінченнями стильних візерунків рослинних і геометричних форм. А також сучасним покриттям: античним золотом, золотом, хромом, сталлю, хромом матовим, оніксом, білим золотом, чорним, чорним золотом. Складовою колекції є карнизи квадро (диаметр 20*20 мм), карнизи square lineкарнизи– кафе. Вся колекція карнизів представлена в елементах, що дає можливість скласти індивідуальний набір.

Закінчення Allure d 19 mm

 

Закінчення Belluno d 19 mm

 

Закінчення Bisette d 19 mm

 

Закінчення Carter d 19 mm

 

Закінчення Crystal d 19 mm

 

 

Закінчення Delia d 19 mm


Закінчення Escala d 19 mm

 

Підхват для штор і гардин Modena

 

Підхват для штор і гардин Modern

 

Підхват для штор і гардин Kwadro

 

Кронштейн подвійний для труб

 

Кронштейн одинарний для труб

Алюмінієві профілі ми використовуємотаких видів:
профіль «9000» для еркера, арки і по прямій фірми Coulisse (Голандія), Т-профіль для легких штор та гардин.
Профіль «9000» можна використовувати і з комплектом механіки.

Однорядні профільні карнизи KS і CKS виготовляються компанією Forest (Голандія) за унікальною технологією і відрізняються високою якістю і функціональністю. Пластикові бігунки, які використовуються для профільних однорядних карнизів KS і CKS, були спеціально розроблені для забезпечення найбільш плавного ковзання по каналу профілю.

Профіль KS – «клік система» – використовується в якості направляючих без управління. KS – зручна «клік» (тобто клацання) система, що дозволяє замість трудомісткого фіксування деталей просто вставляти їх в місце фіксації. Бігунки в системі KS також пристосовані для вставляння їх в профіль, що дозволяє при необхідності збільшити кількість бігунків в профілі.

CKS – «корд клік система» – використовується в якості направляючих з механічним кордовим управлінням.
Всім типам профілів можна надавати складні вигини за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє без проблем оформлювати еркери та арочні вікна.
Пластикові комплектуючі для профілів KSі CKS виготовлені з високоякісних полімерів, що забезпечує їх високу міцність і надійність, як при монтажі, так і в експлуатації. Спеціальне покриття робочої поверхні профілів і бігунків не схильне до впливу сонячних променів, теплових потоків і природної вологості приміщення. Це гарантує збереження високого коефіцієнта ковзання бігунків й безшумного руху протягом тривалого часу.

Римські механізми.
Римські штори і є прямим полотно тканини, яке піднімається вгору рівномірними складками завдяки спеціальному карнизу для римських штор з підйомним механізмом.
Існує кілька видів карнизів для римських штор. За типом управління карнизи для римських штор поділяють на роторно-ланцюговікордові та моторизовані. Розрізняються ці карнизи і граничною вагою полотна, яке можливо навісити на карниз, варіантами кріплення, а також конфігурацією самої карнизної системи.
У тому випадку, коли штору потрібно встановити на великій висоті або іншому важкодоступному місці, рекомендується встановлювати карнизи з електроприводом.
За допомогою римськіх механізмів можна навісити французькі, лондонські, австрійські штори.
Японські системи
Система для японських штор РТА Компанії Coulisse (Голландія) має ручний, кордовий (за допомогою мотузки) і моторизований тип управління. Вона проста в збірці завдяки симетричній формі шини і комплектується ергономічними настінними кронштейнами і стельовими кліпсами. Система може бути на основі двух-, трьох- і чотирисмугових алюмінієвих профілів, що дозволяє збирати варіанти карнизів для японських штор від двох до восьми тканинних панелей. Тканина ламелей закріплюється на спеціальній панелі, або кріпиться до неї за допомогою липучки. Ці панелі, в свою чергу, кріпляться до профіля, який рухається в каналах шини на бігунках.
Змінний профіль виготовлений із пластику, і завдяки цьому знижує гучність при ковзанні полотен штори.
Новинка на українському ринку гнучкі карнизи для штор.

Карниз Classic flaex

Карниз Light flaex

Пластиковий гнучкий карниз для штор – унікальний іноваційний продукт, створений японськими інженерами. Даний тип карнизу дозволяє створити прямий, еркерний чи багаторядний карниз для штор з простими та складними лініями вигину.

Підходить для встановлення в кімнатах квартир, приватних будинків, на балконах, в ванних кімнатах, саунах, верандах, технічних приміщеннях.

Не взаємодіє з вологою. Не втрачає властивостей при температурах -35С до +45С. Не боїться пилу та бруду. Максимальне навантаження до 15 кг на м/п.

Всі деталі карнизу відповідають вищим стандартам якості. При виробництві комплектуючих використовуються лише промислові пластики, що відповідають самим жорстким вимогам по міцності, екологічності та споживчим властивостям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *