Интерьеры в этностиле

Етномотиви завжди були актуальними в оформленні оселі. Яскраві кольори, натуральні матеріали, автентичні малюнки, історія цілих народів, все це відтворює національна творчість.

Етностіль найчастіше ділять за територіальною ознакою: африканський стиль, європейський, індійський, китайський, мароканський, український і т.д. Скільки народів, стільки й стилів.
Яку б країну ви не вибрали за основу, етніка має на увазі максимальне застосування прийнятих в ній законів оформлення приміщень — правил зонування, поділу простору, певного стилю меблювання, декору.
В самому стилі одним з головних способів самовираження є текстиль. Текстиль може створити настрій для всього приміщення.

 

Серед характерних рис етностилю виділяють наступні:
•Багата колірна палітра для текстилю.
•Вибір матеріалів для карниза.
•Безліч технологій виготовлення штор.
•Розміщення декору в етностилі.
Портьєри цього напрямку використовують національні візерунки на тканині.


Студією Амелі-Арт були оформлені інтер’єри, в яких використовувались натуральні тканини для штор і гардин: лляні сітки, мережевні тюлі, грубий шнур, мережка. Деякі моделі доповнили ламбрекенами на тасьмі. Домогтися ефекту в стилі «кантрі» допомогли фактура тканини в поєднанні з деталями.
При створенні дизайну в етностилі не варто забувати про декоративні елементи, яки допоможуть створити загальну картину. Різні вишиті серветки, скатертини, декоративні подушки доповнять унікальну атмосферу приміщення.
Широкий вибір портьєрної і гардинної тканини в нащій студії дозволить втілити всі ваші фантазії в реальність.

Телефонуйте і замовляйте штори в етностилі у нас!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *