+38 (044) 353-15-58
+38 (050) 448-31-47
  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

Штори для кухні - дизайн та пошиття

У сучасних квартирах і будинках нерідко кухня та їдальня є одним цілим. Створити затишок, комфорт і гарний настрій в таких приміщеннях допоможуть штори для кухні. Ідеальними для кухні вважаються тканини з льону, бавовни, вовни з невеликим додаванням синтетики. Вони легко перуться, стійкі до зминання і виглядають досить просто і благородно. Також гарні тканини з віскози та поліестеру. При замовленні штор для кухні керуються принципом практичності і зручності у догляді.

Для пошиття штор на кухню доцільно вибирати не дуже дорогу тканину, яку через кілька років можна буде замінити. У кухні доречні фіранки яскраві і життєрадісні: у клітинку, смужку, квіточки. Хоча штори можуть взагалі ні з чим не поєднуватися за кольором, але вписуватися в інтер'єр за фасоном, фактурою, малюнком, стилем.

Замовити дизайн штор для кухні, пошиття та виготовлення штор для кухні.

У виборі дизайну штор для кухні необхідно враховувати, що людину нічого не повинно дратувати, відволікати від приймання їжі, гнітити. Тому для кухонних штор ідеальні теплі, трохи розмиті тони - персиковий, салатовий, теракотовий, кремовий, ніжно- рожевий.

Якщо вікна виходять на південну сторону, то необхідно пошити штори для кухні з портьєрних тканин, доповнивши їх жалюзі або рулонними шторами.

Штори для кухні не завжди повинні бути до підлоги. Тому, на вікна можна навісити римську штору, зверху над вікном прикріпити металевий карниз з тюлем на петлях або люверсах.

У даному приміщенні дизайн штор для кухні може бути в «сільському» стилі в поєднанні з горизонтальними жалюзі. Замовити штори для кухні можна з ажурного тюлю, гіпюру або сітки, різних переплетень. Є ще кілька варіант у оформленні їдалень - це штори на люверсах і петлях. Вони більше підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі мінімалізм, завдяки своїй простоті і лаконічності.

У дизайні і пошитті штор для кухні довіртеся професіоналам!
Замовляйте штори для кухні в студії «Амелі-АRT» - і не помилитеся!

Штори для кухні - дизайн, пошиття, виготовлення