+38 (044) 353-15-58
+38 (050) 448-31-47
 • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

 • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

 • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

Штори для дитячої кімнати - дизайн та пошиття

Штори для дитячої повинні бути щільними, щоб дитина мала можливість заснути вдень або вночі. Замість щільних штор на вікнах можна встановити тканинні, ротангові ролети , жалюзі. Шити штори для дитячої кімнати доречно і до підвіконня, і до підлоги. На тканинах можуть бути веселі стилізовані малюнки. У дизайні штор для дитячої актуальне застосування жорсткого ламбрекену, прикрашеного шнурами, люверсами, аплікацією. Якщо дитяча кімната оформлена в морському стилі, на вікнах замість тюлю можна повісити різноманітні сітки різних кольорів та фактур.

Штори для дитячої кімнати повинні створювати щасливу і радісну казку в кімнаті малюка. Дизайн штор для дитячої має дуже велике значення для будь-яких батьків. Адже кімната малюка - це його цілий величезний світ для життя, поки він не подорослішає. Тому інтер'єр дитячої повинен викликати тільки позитивні емоції, світитися теплом і веселощами.

Дизайн, пошиття, виготовлення штор для дитячої кімнати - студія дизайну штор «Амелі-АRT»

Вибір дизайну штор для дитячої кімнати відіграють досить важливу роль - це родзинка, яка перетворить кімнату в барвисту чарівну країну. Які ж штори краще вибрати? Дійсно, вибір величезний і лякає своєю різноманітністю в дизайні. Але не потрібно орієнтуватися тільки на колір і зовнішній вигляд, ми дамо вам кілька порад, які допоможуть вам замовити штори для дитячої кімнати:

 • Важливим фактором є освітлення, тому вони не повинні затемнювати простір кімнати, але створювати напівтемряву під час сну дитини.
 • Карниз для них повинен бути простим і міцним, а кріплення повинні витримати будь-які пустощі малюка.
 • При пошитті штор для дитячої потрібно враховувати довжину штор. Вона повинна бути середня, щоб не було бажання їх посмикати
 • При виборі кольору потрібно враховувати інтер'єр кімнати, якщо меблі в пастельних тонах - штори краще підібрати яскравих відтінків.
 • У складі тканини не повинно бути ніякої синтетики, краще всього використовувати льон або бавовну.
 • Важливо замовити штори для дитячої кімнати прості у догляді, досить міцні, які легко прати.
 • При виборі штор можна пошити в тон подушки, покривала і пуфики, що зробить кімнату більш гармонійною і комфортною.
 • Доцільно прикрасити штори кишеньками, в які малюки будуть складати свої іграшки.
 • Вибираючи пошиття штор для дитячої кімнати зупиніться на якості та професіоналізмі виконавців.

Найчастіше для дитячої кімнати вибирають римські штори. В забарвленні цінують яскраві візерунки, різні мотиви казок та дитячих іграшок. Але можна вибрати австрійські і навіть японські штори, все залежить тільки від вашої фантазії та інтер'єру кімнати. Штори для дитячої кімнати наповнять затишком і казкою дитячу!

Штори у дитячу кімнату - дизайн, пошиття, виготовлення