+38 (044) 353-15-58
+38 (050) 448-31-47
  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

Штори для офісів - дизайн та пошиття

Сучасний офіс - це спеціально облаштований робочий простір, місце проведення ділових зустрічей, укладання угод та втілення бізнес-проектів. Офісне приміщення повинно у всіх сенсах розташовувати до робочої діяльності співробітників, проведення нарад і т.д.

Чому сприяє відповідний інтер'єр. Мінімалізм, практичність, продуманість у використанні деталей та аксесуарів - ось чим керується дизайнер, коли продумує внутрішнє оформлення офісного приміщення. І такі ж його міркування, коли необхідно підібрати штори для офісу.

Можливість застосувати оригінальні штори для офісу часто ігнорується, адже є таке універсальне рішення, як жалюзі. Однак, якщо ви бажаєте зробити офісне приміщення неповторним, унікальним, тоді оптимальним буде замовити штори для офісу. Це гарантує Вам, по-перше, оригінальний дизайн штор для офісу (до речі, ще один спосіб зробити офіс привабливим для клієнта), по-друге, якісне пошиття штор для офісу, виконане з гарантією і знанням всіх специфічних нюансів того, як повинні розташовуватися штори для офісу саме в даному приміщенні.

Дизайн, пошиття, виготовлення штор для офісів

Якщо такі аргументи здаються вам привабливими, і Ви бачите сенс в тому, щоб замовити штори для офісу, тоді ласкаво просимо в нашу студію, де ви зможете в команді з нашими дизайнерами втілити свої ідеї та побажання щодо того, яким би вам хотілося бачити дизайн штор для офісу. Далі після створення ескізу, відбувається вибір тканин, аксесуарів і вже безпосередньо пошиття штор для офісу. Все це займає зовсім небагато часу, але в результаті Ви отримуєте ексклюзивні штори, створені виключно для вашого офісу. Такий крок гідно буде оцінений, як вашими підлеглими, так і клієнтами. Справа в тому, що більшість сучасних офісів відрізняються передбачуваним одноманітним стандартним інтер'єром, лаконічним оформленням вікон. Ми ж пропонуємо внести у Ваш офіс якусь родзинку, яка стане виразним свідченням того, що тут приділяють увагу не тільки роботі, а і естетичному комфорту людей, присутніх в офісному приміщенні.

Наша студія дизайну штор «Амелі-АRT» пропонує ексклюзивний дизайн штор для офісу - створення ескізу в короткі терміни! А також пошиття штор для офісу - якісно і з гарантією!

Замовити дизайн, пошиття, виготовлення штор для офісу просто!