+38 (044) 353-15-58
+38 (050) 448-31-47
  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

Австрійські штори - дизайн, пошиття, виготовлення

Австрійські штори, або як раніше їх було прийнято називати фестонні, з'явилися ще у XVIII столітті. Урочисті, витончені, лаконічні - такі штори відразу ж привертають увагу гостей і не залишають їх байдужими до атмосфери, яка панує в кімнаті, де вікна прикрашають австрійські штори. Цей вид текстильного оформлення, а саме сам дизайн австрійських штор, багатьом нагадує римські штори. Однак австрійські штори все ж мають свою неповторну специфічність - тканина (тюлева і портьєрна) в таких шторах хоч і збирається в фестони, але лише тільки частково, в нижній їх частині. Завдяки цьому, вони частково схожі на збільшені ламбрекени. Такий неординарний і специфічний дизайн австрійських штор при оформленні вікна виглядає розкішно та вишукано - складні фестонні складки і мінливість тюлевої тканини створюють надзвичайно легку і навіть повітряну атмосферу в тій, кімнаті, де вони знаходяться . Дизайн, пошиття, виготовлення Австрійських штор. Купити австрійські штори.

Дизайн, пошиття, виготовлення Австрійських штор - студія дизайну штор «Амелі-АRT»

Варто відзначити, що пошив австрійських штор вимагає значного досвіду і професійної педантичності, тому купити австрійські штори вже готового зразка, щоб вони ідеально вписалися в конкретний інтер'єр досить складно.

Зважаючи на це, сьогодні значно зручніше і вигідніше замовити австрійські штори, зокрема це можна зробити в нашій студії дизайну штор «Амелі-АRT». Ми пропонуємо вам замовити ексклюзивний дизайн австрійських штор, який ідеально підійде під стилістику текстильного оформлення вашого інтер'єру, створить гармонійний ансамбль з навколишнім оздобленням кімнати, чи то в спальні, чи в вітальні.

Крім неповторності в дизайні, наша студія також гарантує якісне пошиття австрійських штор - наші професійні швачки завжди дотримуються найвищих стандартів при виконанні будь-якого типу та обсягу замовлень і, як результат, їх робота завжди користується гарною репутацією і великим попитом.

Отже, якщо варіант купити австрійські штори вам не підходить, якщо ви віддаєте перевагу індивідуальності в будь-якому з її проявів, поспішайте замовити австрійські штори (пошиття австрійських штор) в нашій студії!

Купити Австрійські штори - дизайн, пошиття, виготовлення

Кращі тканини, приємні ціни і неперевершена якість роботи майстрів! Замовити Австрійські штори - Студія дизайну штор «Амелі-АRT».