+38 (044) 353-15-58
+38 (050) 448-31-47
  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

Рулонні штори

Рулонні штори (тканинні ролети)  є одним з популярних рішень в оформленні вікон. Тканинні ролети використовують і як самостійний елемент декору вікон, так і в поєднанні зі шторами та гардинами. 
 Різноманіття дизайнів, широка палітра кольорів, різні системи, дає можливість індивідуально оформити будь-який інтер'єр, від приватного приміщення, до офісу, готелю, ресторану.
Рулонні штори зручні в експлуатації, мають антистатичне та пиловідштовхуюче покриття, займають мінімум простору. Їх можна використовувати за традиційним призначенням – для захисту від сонця, допитливих полядів з вулиці, або для оновлення дизайну приміщення. 
Наша студія «Амелі-Арт» пропонує рулонні штори на будь-який смак і гаманець. В колекції представлені тканини Німеччини, Польщі, Туреччини. Основна частина - це дизайнерські тканини виробництва JM Technical Textiles (Німеччина). 
Також представлені тканини спеціального призначення з особливими функціями: 
- Додатковий теплозахист (тканини Айс Перли з ефектом "теплового дзеркала") 
- Вологостійкість (тканини Аква, Аква Лайн, покриті антигрибковим складом) 
- Негорючість (тканини групи Скрін, які не підтримують горіння)
- Mediatex - спеціальна тканина для фотодруку.
А також різні варіанти систем: системи відкритого типу, системи в коробі з направляючими, «Делайт» ( «День-ніч» або «Зебра»), рулонні штор з електромотором, системи для мансардних систем та ін. Тканини для рулонних штор відрізняються не тільки за кольором, малюнком та фактурою, але й за світлопроникненням та складом. 
Сертифікат якості Оеко-Тех гарантує, що тканина не виділяють шкідливих речовин при нагріванні на сонце.
У наших каталогах представлено понад 250 видів тканин з Німеччини (J&M GmbH).Наша продукція захищає приміщення від сонячного та вуличного освітлення, сторонніх поглядів. Тканини не токсичні, не вигоряють на  сонці   з часом не втрачають форму.В студії "АМЕЛІ-АРТ" представлені  відкриті і закриті системи. Їх можна встановлювати  на стулки вікон,  на отвір вікна, і над отвором.

 

Рулонні штори прості в управлінні, надійні, не потребують спеціального догляду.