+38 (044) 353-15-58
+38 (050) 448-31-47
  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

Пошиття покривала на замовлення

(044) 353-15-58
(097) 388-30-32
(050) 448-31-47
(096) 459-48-04


Затишок і тепло будь-якого інтер'єру безпосередньо залежать від наявності в ньому текстильних елементів. Наприклад, як покривала на м'які меблі (ліжко, диван і ін.) Покривало вносить свою дещицю тепла і гармонійності, врівноважує і доповнює в кімнати вже наявні меблі. Будь то вітальня, спальня або ж дитяча кімната, декоративне покривало неодмінно додасть інтер'єру вишуканості та елегантності.
Однак, щоб все це і справді справляло враження  загального ансамблю (інтер'єр, меблі та текстиль) і створювало єдину атмосферу, набагато зручніше замовити пошиття покривала - послугу, яку сьогодні готові запропонувати вам майстри нашої студії. Ми не просто виконуємо пошиття покривала! Спільно з дизайнерами ми створюємо унікальний текстильний твір мистецтва, призначений  виключно для інтер'єру тієї кімнати, для якої пошиття покривала було замовлене.

Отже, якщо ви хочете прикрасити інтер'єр кімнати таким оригінальним і неповторним текстильним елементом, як декоративне покривало, тоді ласкаво просимо в нашу студію!
У нас ви зможете замовити пошиття покривала, пошиття покривала на ліжко, пошиття покривала на диван, пошиття дитячих покривал, пошиття покривал для спальні.


    
Пошиття покривала на ліжко:
    В якій би кімнаті воно не перебувало, замовивши пошиття покривала на ліжко, ви тим самим облагородити і прикрасите  інтер'єр самої кімнати ще одним оригінальним елементом;
    
Пошиття покривала на диван:
    Якщо ви замовите пошиття покривала на диван, то це буде красиво і практично - оббивка дивана буде довше зберігатися і вам не доведеться часто проводити її чищення;
    
Пошиття покривал для спальні:
    Безумовно, загальним для будь-якої спальні є її центральний елемент - ліжко. Але в кожній спальні ліжко своє - зі своїми розмірами, стилістикою та іншими особливостями. Тому, пошиття покривала для спальні  актуально і  сьогодні, адже шиються вони з урахуванням особливостей конкретного ліжка та приміщення;
    
Пошиття дитячих покривал:
    Не менш популярна і затребувана зараз послуга. Політ дизайнерської думки щодо дитячих ліжок настільки непередбачуваний, як в плані його форми, так і в плані розміщення в самому інтер'єрі, що  без творчої роботи дизайнера з текстилю (який приймає участь в пошитті дитячих покривал) просто не обійтися.
Звертайтеся!Тільки у нас пошиття покривала на ліжко, а також пошиття покривала на дивани - креативно, якісно і за найвигіднішими цінами!