+38 (044) 353-15-58
+38 (050) 448-31-47
  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

  • Студія дизайну штор, дизайн штор, пошив штор, дизайн штор київ, пошив штор київ, замовити штори в Києві

Чохли на стільці

Чохли на стільці не тільки приховують якісь вади стільців, але і перетворять їх зовнішній вигляд. Шиють їх з однотонних тканин строгих, класичних форм, а також тканин з малюнком (рослинним, геометричним). Чохли на стільці можуть бути виконані в стилі кантрі з рюшами і бантами, в східному стилі або стилі модерн. У комплекті з чохлами на можна виготовити скатертини та серветки.

Красиво, зручно, практично, незвично - все це характеризує такий атрибут інтер'єру як чохли на стільці.

За кольором чохли на стільці найчастіше мають поєднуватися із загальною колірною гамою кімнати, або з окремими елементами, шторами, гардинами, кольором меблів, шпалерами.

Зручність використання чохлів на стільці полягає в їх мобільності, ви можете в будь-який момент їх одягнути або зняти, в залежності від ситуації.

Практичність дає можливість їх періодично знімати, стирати. Чохли на стільці так само добре маскують усі вади меблів, якщо вона вже досить давно використовується, і на ній з'явилися тріщини або лущиться лакування.

«Одягнути» можна будь стілець, незалежно від матеріалу виробництва, від пластикових, до металевих, дерев'яних. Широкий вибір матеріалів, допоможе вибрати тканину на будь-який смак, колір і стиль, від класики до хай-тека.

Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору колірної гами або матеріалу, то краще всього звернутися до професіоналів, які займаються безпосередньо текстильним дизайном. Тут Вам підкажуть, розкажуть, підберуть тканина, модель і пошиють необхідну модель. Ви так само зможете проконсультуватися з наповнення Вашого приміщення текстилем, щоб Ваші штори, тюль, скатертини, чохли на стільці являли собою єдиний образ і стиль. Створюйте свій затишок і комфорт у вітальні, кухні якісно. Завжди пам'ятайте про дрібниці, навіть такі, як чохли на стільці.